4  כללי ברזל בבחירת חליפות חתן

בוא ללמוד איך לבחור חליפת חתן בצורה נכונה ומוצלחת


מתחתן בקרוב, ולא יודע כיצד לבחור את חליפת החתן שלך? בדקת ומדדת כבר כמה חליפות חתן, אך אינך יודע כיצד לבחור את זו שהכי תתאים לך? אתה לא לבד. בחירת חליפת חתן היא עניין לא פשוט, אשר גברים רבים מתקשים איתו. הרי יש מבחר כל כך גדול של חליפות לחתן, המגיעות בכל כך הרבה צבעים וסגנונות, עד כדי כך שהבחירה בחליפה שמתאימה לך יכולה להיות כבר ממש מתישה ומבלבלת. וכשמוסיפים לזה את העובדה שמדובר בחליפה לאירוע הכי מרגש בחיים שלך, בו אתה אמור להינשא לבחירת ליבך, זה בטח לא מקל על הבחירה.

למה חשוב לבחור חליפת חתן נוחה ומחמיאה?

אז חוץ מעובדות "מלחיצות", כמו העובדה שזה אולי היום החשוב והמרגש בחייך, ישנן סיבות נוספות המבהירות למה חשוב לבחור חליפת חתן בצורה נכונה, ולהלן העיקריות שבהן:
1. אם החליפה לא תהיה נוחה לך, כנראה שתתקשה להשתחרר, לרקוד, או אפילו להתהלך בנוחות.
2. במידה ולא תרגיש בנוח בלבוש שלך, זה יכול להוריד את תחושת הביטחון העצמי שלך, ולגרום לכך שתחוש עצבני או חסר נחת. מה שיכול גם כמובן לבלוט כלפי חוץ בהתנהגות שלך.
3. חשוב שתאהב את איך שאתה נראה בחתונה, כדי שתאהב את התמונות שלך שייצאו מהאירוע, וכדי שתרגיש בנוח להביט בהן בעתיד.
4. הלבוש שלך, והתחושה שלך בו, יכולים להשפיע על ההרגשה שלך, על היחס שלך לאשתך ולאורחים, ועל הזיכרון שלך מהאירוע. ולכן חשוב מאוד שתרגיש בלבוש שלך בנוח ככל האפשר.

איך לבחור חליפות חתן בצורה נכונה

אז איך אפשר לבחור את חליפת החתן שתתאים לך, מבלי לעבור כאבי ראש בתהליך? ואיך תוכל למצוא חליפת חתן שתהיה שלם איתה ושתרגיש בנוח להתחתן איתה? הנה 4 טיפים מנצחים, שיכולים לעזור לך לבחור חליפת חתן מוצלחת ומחמיאה יותר עבור החתונה שלך:

 1. גזרה מחמיאה והתאמות
  בחר בחליפת חתן שמגיעה בגזרה שמחמיאה למבנה גופך, ובצע בה התאמות או הצרות במקרה הצורך.
 2. צבע שאתה מרגיש איתו בנוח
  תבחר רק בחליפה בצבע שאתה אוהב ושאתה מרגיש בנוח להתחתן איתה. לא סגור על הצבע, או לא בטוח אם הוא הולם מספיק אותך או את האירוע? התייעץ עם בני משפחה או חברים קרובים, שאתה יכול לסמוך על עצתם.
 3. 3. וסטים, פפיונים, עניבות, ומה שביניהם
  רוצה לשדרג את ההופעה שלך? נסה להוסיף וסט, ואולי פפיון או עניבה, ותראה אם אתה אוהב את ההופעה שלך יותר איתם או בלעדיהם.
 4. קנה רק מחנות מובילה בתחום
  חליפות חתן מעוצבות – בין אם שחורות ואלגנטיות או לוק צבעוני ומודרני – קונים רק מחנות שנחשבת למובילה בתחום זה, כמו חנות האופנה של אסי סגל הממוקמת בכיכר המדינה.