היתרונות של מאווררי תקרה

מזג האוויר הישראלי, מחייב אותנו להשתמש במתקנים ואמצעים שיכולים לעזור לנו להתמודד עם החום והלחות השוררים בימי הקיץ וכן בימים אחרים במהלך השנה.

זה נכון כאשר מדובר על מבנים פרטיים, זה בוודאי נכון כשמדובר על מבנים עסקיים, מסחריים. בין אם אנחנו בעלי המקום, עובדים או לקוחות שמגיעים אליו.

הרבה פעמים נשאלת השאלה, אילו אמצעים ומתקנים יכולים לעזור לנו, בין אם זה מבחינה מעשית ובין אם זה מבחינה כלכלית או מבנית.

הרבה אנשים נוטים להשתמש במזגנים, ולא בגלל שמדובר על מערכות מנועים משמעותיים, חזקים אשר יכולים לקרר את המבנה היטב. אך לצידם אפשר למצוא מתקנים נוספים, כמו למשל, מאווררי תקרה.

מה זה מאווררי תקרה?

מאוורר תקרה הוא מתקן לכאורה סטנדרטי, אשר אינו שונה ממאוורר שולחן או מאורר עומד, שכן הוא פועל באמצעות מתג חשמלי שמפעיל מנוע שמותקן בתוכו וגורם לכנפיים שלו לנוע במהירויות שונות על פי בחירתנו. הכנפיים מניעות את האוויר בחדר, וכך יוצרות רוח קרירה ונעימה.

רבים בוחרים להשתמש במתקנים של מאווררי תקרה בעסק ובבית, מסיבות שונות. בין היתר, הם בוחרים להתקין אותו בחדר שינה, סלון, חדר עבודה, פינת אוכל וכן במקומות אחרים.

כפי שנוכל לראות מיד, יש למתקן זה יתרונות שונים, מה שהופך אותו מאוד פופולארי הן לצרכים אישיים והן לצרכים עסקיים.

היתרונות של מאוורר תקרה

היתרון הבולט של מאווררי תקרה הוא, מדובר באמצעים הרבה יותר חסכוניים מאשר מזגנים או מערכות קירור אחרות. מאחר והם צורכים פחות חשמל, אז אנחנו יכולים ליהנות מחיסכון כלכלי בהוצאות השוטפות, וכמובן שמחיר המתקן הרבה יותר זול ביחס למזגן כזה או אחר.

יתרון אחר שהוא משמעותי, להבדיל ממזגנים, אפשר להתקין מאווררי תקרה גם בפרגולות, סככות, ומקומות פתוחים אחרים.

זו הסיבה שאנחנו נמצא הרבה מאוד עסקים עם גינות וחצרות, אשר מותקנים בו מאווררי תקרה מסוגים וגדלים שונים.

יתרון נוסף שחשוב לשים לב, להבדיל ממאווררים רגילים, כאן אנחנו נהנים מזרימה הרבה יותר של האוויר, מאחר והוא יורד מלמעלה למטה ומתפשט לאורך כל החדר.

צריך לציין, מאוורר תקרה מתאים לא רק לשימוש בקיץ אלא גם בחורף, אם אנחנו רוצים לייצר אוויר חם במקום. זה אידיאלי וכמובן חסכוני ביחס למזגנים ומערכות אחרות.

כיצד בוחרים מאוורר תקרה

בשביל לבחור מאווררי תקרה לבית או לעסק, אנחנו צריכים לבחון את גודל השטח שעומד לרשותנו, אופי העיצוב שלו והדרך בה אנחנו רוצים להשתמש בו.

בהתאם נוכל לדעת כמה מאווררים עלינו להתקין בחלל מסוים, באיזה גודל, עוצמה והיכן אנחנו רוצים להתקין אותם.

מעבר לכך, אנחנו צריכים לבחון את המאוורר בנפרד, על פי המבנה שלו, הפונקציות שכוללות בו וכמובן על פי תנאים נוספים, כמו למשל תנאי שירות, אחריות, התקנה ועוד.