היתרונות של הלוואות מיידיות

אמנם אפשרי לקחת הלוואה מהבנק למטרת רכישת רכב, שיפוצים בדירה או כל מטרה אחרת, אבל הלוואות חוץ בנקאיות מיידיות עשויות להיות פרקטיות יותר. בואו נבין מדוע יהיה מומלץ לקחת הלוואות מיידיות, כיצד הן ישפיעו על דירוג האשראי שלנו וכל מה שבין לבין.

בעוד שחלק מאיתנו יגיעו קודם כל לבנק בכדי לקבל הלוואות שניתנות באופן מידי, חלקנו האחר כבר הבינו שגורמים חוץ בנקאיים עשויים להיות פרקטיים ועדיפים יותר מהבנק. אם אתם לוקחים הלוואה מהבנק, אתם יכולים להשפיע על דירוג האשראי שלכם ועל מסגרת האשראי, מה שעשוי יהיה להגביל אתכם בהמשך (במידה שתרצו בעתיד לקחת הלוואה נוספת, לדוגמה). כל עוד אתם צריכים הלוואה מיידית לכל מטרה, כדאי לדעת שבימינו ישנן חברות פרטיות שמהוות גורמי מימון חוץ בנקאיים.

האם חברת מימון חוץ בנקאית מהווה גורם כשר ולגיטימי?

בשנים עברו, הגורמים המממנים שעבדו מחוץ לבנק, בחלקם היו משתייכים לשוק האפור והיה מומלץ מאוד להימנע מאלו. יחד עם זאת, בימינו התמונה כבר שונה, וגורמים חוץ בנקאיים עשויים גם להיות חברת הביטוח שלכם, בית השקעות שנותן גם הלוואות, חברת אשראי ועוד.

כל מי שיש ביכולתו להוות ספק אשראי, עשוי להיחשב בתור גורם מימון חוץ בנקאי שמספק הלוואה מיידית לכל צורך. אם אתם צריכים הלוואות מיידיות, יהיה חשוב לבדוק את ההצעות הניתנות לכם גם בבנק אמנם, אבל גם דרך חברות המימון הפרטיות. בכדי לוודא את הלגיטימיות של הגורם המלווה, יהיה כדאי לערוך בדיקה קצרה מול רשם החברות (איגוד החברות הישראלי).

לשם מה צריך הלוואה מיידית בכלל?

אם אתם צריכים הלוואה מיידית לרכישת רכב, תוכלו לקבל סיוע דרך גורמי מימון בנקאיים, דרך מגרשי הרכב והליסינג, דרך גורמים חוץ בנקאיים ועוד. יחד עם זאת, אפשר גם לקבל הלוואות מיידיות למטרת שיפוצים בבתים ובדירות.
כמו שיפוצים ורכישת רכב, אנשים עשויים להזדקק להלוואות מיידיות גם כאשר הם עוברים תהליכים רפואיים כאלו ואחרים. אם חלילה נקלעתם למצב רפואי אשר מצריך כספים שחברת הביטוח לא מספקת, הלוואה מיידית תוכל לסייע לכם.

מה הריביות על הלוואות מיידיות?

כשפלוני או פלונית לוקחים הלוואה מיידית או הלוואת בלון, בדרך כלל ההלוואות האלו יהיו מאופיינות בריביות גבוהות מהריביות של הלוואות לטווח הארוך. כלל אצבע הוא, שככל שתאריכו את מועד החזר ההלוואה, ככה הריבית בעצם תהיה יותר גבוהה.

אם אתם לוקחים הלוואה מיידית ומתחייבים להחזיר את ההלוואה תוך מועד קצר, ייתכן שתוכלו להנות מריביות יחסית נמוכות על ההלוואה שתיקחו. ואם אתם אכן צריכים הלוואה באופן מידי, יהיה כדאי לקבל מספר הצעות מגורמים שונים. לאחר שתקבלו את ההצעות מהגורמים המלווים, תוכלו להשוות ביניהן ולבחור במי שמרגיש לכם הכי אטרקטיבי ומשתלם בטווח הקצר או הארוך.