חוויות בלתי נשכחות בכנרת לכל המשפחה

מדינת ישראל, אומנם נהנית מרצועת חוף שמתפרסת מצפון לדרום, אך  לצערנו, היא איננה משופעת באגמים וימות גדולות בפנים הארץ. הימה הגדולה ביותר היא הכנרת הנמצאת באזור הגליל המזרחי. בכל חופש וסוף שבוע נוהרים אליה אלפי ישראלים ליהנות ממנה ולבלות את ימי החופשה שלהם בשקט ובשלווה.

מעבר לעובדה שניתן לצאת לחופשה באחד היישובים אשר נמצאים על חופי הכנרת, הרי שאפשר גם ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות ייחודיות שאין דומות להן במקומות אחרים. עצם העובדה שמדובר בימה שנמצאת כולה בתוך שטחי מדינת ישראל וניתן להגיע מהנקודה הצפונית לדרומית או מהנקודה המערבית לנקודה המזרחית, ללא שום בעיה, מאפשרים ליהנות ממנה בצורה ייחודית.

כיצד אפשר להנות בזמן החופשה בכנרת?

כל משפחה שבוחרת להגיע אל הכנרת בקיץ או באחת החופשות במהלך השנה, יכולה לבחור איך לבלות את זמנה במקום. ניתן לשלב בין טיולים באזור, שחייה בכנרת, וכן ניתן ליהנות ממגוון רחב של פעילות ואטרקציות של ספורט ימי.

אחת הפעילויות האהובות ביותר על ישראלים, הוא שייט בכנרת. ישנם לא מעט מקומות אשר מספקים כלי שייט שונים, חלקם מאפשרים שייט באופן עצמאי, אחרים מחייבים שבעלי רישיון ישיטו את הסירות בזמן המשפחה נמצאת עליהן.

שייט בכנרת זו אטרקציה מאוד פופולארית, הן בגלל שהיא מתאימה לכל המשפחה, מבוגרים וצעירים, אפשר לבצע אותה בכל שעה של היום, עד שהערב עולה, וכן אפשר לשוט ללא שום בעיה לאורך כל הכנרת, מצפון לדרום, ממערב למזרח ולהיפך.

כיצד בוחרים איפה לעשות שייט?

כאמור, ישנם מקומות רבים שמציעים אופציה של שייט בכנרת, וכל אחד יכול לבחור אצל מי לשכור את הסירה ואת השירות בכלל. על מנת ליהנות חוויהמה מציעה חווית שייט מושלמת, רצוי מאוד לחפש מקום אמין, מקצועי, מקום המועסקים בו אנשים אשר מכירים את האזור, מכירים את כל הנושא שקשור לשייט בכנרת וכן יש רמת שירותיות גבוהה.

צריך גם לזכור, בשביל ליהנות מאטרקציה כמו שייט בכנרת כאשר מגיעים עם כל בני המשפחה, יש לפנות אל מקום שיכול לספק סירות בגדלים מתאימים לכלל המשפחה. על מנת שכולם יוכלו לעלות עליה וליהנות מהשייט. אין טעם לקחת סירות קטנות שרק חלק מבני המשפחה יוכלו ליהנות או שיהיה צורך לפצל את בני המשפחה בין הסירות השונות.

מתי נכון לצאת לשייט?

לא בכל חופשה בכנרת נכון ואפשרי לצאת לשייט. באופן טבעי צריך לבחון את תנאי מזג האוויר בשביל לדעת מתי אפשרי ונכון לעשות זאת ומתי לא. גורם מקצועי שמתמחה בכך, ידע לציין בפני בני המשפחה מתי מותר ומתי אסור לצאת לשייט. בעיקרון, צריך לבחון את תנאי מזג האוויר, צריך לבחון האם יורד גשם או לא, וכמובן את תנאי הכנרת עצמם. אם המים סוערים מדי, אז צריך לוותר על האפשרות הזאת.