דיו למדפסת

המדפסת הינה מוצר צריכה חיוני וניתן למצוא אותה בכל בית ולבטח בכל משרד. עם ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה, יש לדעת כיצד לבחור מדפסת. לאחר שרכשתם מדפסת, יש לדעת כי תמיד תהיו זקוקים עבור דיו למדפסת, אשר יתאים לסוג המדפסת. ישנן כמה קטגוריות והבדלים בין מחסניות של דיו, וטונרים. ניתן להבין, כי מחסניות הדיו, מתאימות לשימוש ביתי במדפסת ולכל אחד יש את הצרכים שלו מבחינת השימוש במדפסת.  ראשית הטונרים הינם יעילים וכאשר הם מגיעים באבקה, הם חסכוניים יותר. כאשר מדובר על חברות ומשרדים,] כאשר הם משתמשים המון בהדפסות- הטונר עבורם הוא המתאים ביותר.

ראשי דיו או טונרים קטנים או גדולים?

ישנן מדפסות רבות, שיש בהן שני סוגי ראשי דיו או טונרים- קטן וגדול. ראש דיו גדול מסתיים באותיות XL, וכאשר מדובר על ראש דיו למדפסת קטן האות A תציין על ראש הדיו. אם החלטתם לרכוש ראש דיו גדול או טונר גדול, בדקו כי המדפסת שלכם מתאימה. למרות שטונרים  נחשבים כחסכוניים אבל איכות ההדפסה שלהם אינה בשיא. מי שמדפיס  רק טקסטים, טונר יכול להתאים לו. מי שמדפיס תמונות או הדפסה צבעונית, ראש דיו יהיה מתאים יותר. ישנם סוגים שונים של דיו עבור המדפסת, כך שיש לבחור נכון ולמצוא יצרנית איכותית שהמחיר של הדיו שהיא משווקת הינו סביר. יש לבצע סקר שוק ולמצוא את החנות הקרובה אליכם או אפילו חנות מקוונת ברשת,שבה תוכלו למצוא את הדיו המתאים לכם.

ההבדל בין מחסניות דיו לבין טונרים

מחסנית דיו למדפסת, מגיעות בצורה נוזלית והנוזלים הם בהתאם לגוונים שמצוינים על המחסנית עצמה. ההדפסה נעשית באמצעות מחטים זעירות, אשר מזריקות על הנייר את הדיו הנוזלי. הטונרים, מגיעים בצורה של דיו שאינו נוזלי והם מגיעים בצורת אבקה והפעולה של ההדפסה תהיה שונה, כאשר המדפסת שולחת זרמים חשמליים והאבקה תישלח למקום שמתאים לה על בדף. מומלץ לשקול את ההיבטים של מוצרי הדיו עבור המדפסת ולהתייעץ עם המוכרים בחנויות לצרכי משרד, כאשר אלה יוכלו לייעץ לכם על פי הדגם של המדפסת שלכם, איזה סוג של דיו כדאי ואפילו מומלץ לכם לרכוש.