איזה חבילות סלולר נחשבות זולות?

הנייד שלנו הפך לאחד הכלים החשובים בחיי היום יום שלנו, בזמן שכיום בלי הנייד שלנו אנו מרגישים חסרי אונים ולא בכדי: הנייד שלנו הוא המקום בו יש לנו את כלל המידע אודות כמעט כל מה שאנו צריכים, הוא דרך התקשורת העיקרית שלנו, תוך שישנם כאלה שבאמצעות הנייד מנהלים את מהלך עבודתם.

בשל כך בכל נושא חבילות הסלולר, רבים מחפשים את החבילה המשתלמת ביותר אשר תאפשר גם אחזקת נייד שיש בו את כלל התכנים והמידע הדרוש, כמו גם כזה שיהיה אטרקטיבי במיוחד בכל הנוגע לתכנים שבו. לכן חשוב שתדעו לבחור את חבילות הסלולר הנחשבות הזולות ביותר.

כדי לבחור את חבילת הסלולר הטוב ביותר חשוב לדעת כי כיום ישנן כמה חברות ומותגים מובילים בשוק הסלולריים ביניהם חברת סלקום המציעה את חבילת סלקום טריפל, מותג 012 מובייל מבית הוט, חבילות מהמותג של פרטנר סלולר,  כמו גם גולן טלקום וספקיות תקשורת חדשות וטובות.

אבל מה צריך לדעת על כל חבילה? הנה הפירוט:

סלקום טריפל – חבילת סלקום טריפל כוללת חבילת טלוויזיה וערוצים, טלפון קווי ואינטרנט מהיר. חבילת סלקום טריפל כוללת קווטרו + 2 קווי סלולר רק ב 99 ש"ח לחודש. החבילה כוללת גם חבילת ספורט1 + ספורט2 תוך הצטרפות מהירה ללא המתנה. בבחירה המסלולים אלה זאת ניתן לקבל 3 קווי סלולר ב 149 ש"ח. כמו גם את כל התכנים ב 99 ₪, מגוון ערוצי ספורט, וספריית VOD עשירה.

012 מובייל – חבילה זאת כוללת  גלישה של 50GB גלישה,  שיחות והודעות+ SIM חינם במחיר אטרקטיבי של 29.90 ₪ לחודש למשך שנתיים. החבילה המוזלת של 012 מובייל כוללת קבלת  כרטיס סים ללא עלות 5,000 דקות / 5,000 SMS. 50GB גלישה ב 29.90 ש"ח. או חבילה עם אינטרנט של 100GB גלישה ב 39.9 ש"ח.

פרטנר סלולר –  חבילה אטרקטיבית שבה ניתן לקבל נפח גלישה 30GB,  שיחות לחו"ל 60 דקות ל-42 יעדים, כמו גם חבילות סלולר ל-18 חודשים עם קרדיט שיחות לחו"ל 60 דקות. ושלל שירותים כגון: תכניות ל-18 חודשים, 30GB + 20GB מתנה לגלישה, קרדיט שיחות לחו"ל 60 דקות, ותשלום של רק  49.90 למצרפים קו אחד.

גולן טלקום – חברת גולן טלקום מקנה חבילת גלישה משולבת ואטרקטיבית במיוחד עם תשלום של  ב-39 ₪ לחודש עם נפח גלישה של 50GB וחבילת 1GB לחו"ל לשימוש למשך שנה.

אז כיצד בוחרים?

על מנת שתוכלו לבחור את החבילה המתאימה ביותר לצרכים שלכם  – היכנסו כבר עכשיו לאתרים המבצעים עבורכם השוואת מחירים בין החבילות השונות. בכך תוכלו להוזיל עלויות בצורה קלה תוך קבלת השוואת מחירים והתאמה אישית.