עשרת הגאדג'טים הכי מגניבים לשנת 2018

מסכי טלוויזיה דקים, מזל"טים שיכולים לצלול מתחת למים, ומחשב בגודל של כרטיס אשראי. אלו הם רק חלק מהגאדג'טים שנחשפו בשנת 2018 בשם חברות הטכנולוגיה המתקדמות, תעשיות רכב, ומכשירי חשמל ביתיים, המתהדרים בחידושים האחרונים שלהם.

חברות טכנולוגיה רבות, כמו אפל וגוגל, מציגות באירועים נפרדים במהלך השנה את המוצרים החדשים אותם הם מבקשות לחשוף. אלו הם כנסים שנתיים המספקים נקודת מבט מקרוב על המגמות הגדולות הבאות בתחום הגאדג'טים.

החידושים בתחום ההייטק

עולם ההייטק חושף שפע חידושים והמצאות כגון מכוניות בנהיגה עצמית, רובוטים ביתיים, ושפע של מחשבים ניידים דקיקים ומחשבים המתחברים למסכי טלוויזיות. מאמר זה סוקר את חלק מהגאדג'טים המעניינים ביותר לשנת 2018:

מחשב נייד חדש מבית Dell

חברת Dell הציגה מספר מחשבים ניידים מתקדמים בשנת 2018, והבולטים שבהם כוללים דגמים חדשים הכוללים מסכים חדים ומקלדות חזקות יותר מכפי שניתן היה לראות על המחשבים הניידים הישנים. הגרסא האחרונה כוללת עדכון שכולל ציר סיבוב גמיש המאפשר שימוש במחשב במיקומים שונים.

למה לצפות במסך אחד אם אפשר להפעיל שלושה במקביל?

כשאתם משתמשים במחשב נייד לצורך עבודה, הפעלת משחקי וידיאו והזרמת תכני נטפליקס, לא תמיד מספיק לכם מסך אחד. אז למה לא לחבר שלושה מסכים למחשב אחד? הרעיון של הגאדג'טים האלו הוא להוסיף שני מסכים מתקפלים המתרחבים מהמסך הראשי במרכז.

כל צג מאפשר צפייה ברזולוציה גבוה, מה שאומר שניתן להשתמש בהם באופן עצמאי או ביחד, כמו תצוגה ענקית אחת. זוהי אפשרות צפייה גבוהה הרבה יותר מהמסכים הממוצעים הרגילים.

הקונספט של טויוטה: הכירו את העוזר הווירטואלי החדש שלכם

חברת טויוטה אינה מאמינה שבעתיד התפקיד של המכונית יהיה לשמש ככלי רכב בלבד. הגאדג'טים החדשים של החברה מציגים רכבים שמסוגלים לנהוג באופן עצמאי תוך הפעלת בינה מלאכותית מתקדמת.

בטויוטה טוענים שהקונספט החדש יאפשר מכונית שתהיה מסוגלת ללמוד יותר על העדפות וצרכי הנהגים בטווח הארוך, כגון הצעות הגעה ליעדים לאחר שיחה של הנהג עם עוזר וירטואלי של הרכב, שנקרא יואי.

מחשב בגודל כרטיס אשראי: פאר היצירה מבית אינטל

בעוד שחלק מהמחשבים הניידים והנייחים מתוכננים להתאמה ושדרוג אישי, אינטל חושבת כיצד לשדרג בעתיד מכשירים ביתיים ורובוטים שונים המחוברים לאינטרנט. כרטיס המחשוב של אינטל, שהוא בערך בגודל של כרטיס אשראי, הוא מיני מחשב המיועד להחדרה בקלות למכשירים חכמים.

הרעיון הוא ליצור גאדג'טים משודרגים כמו מקררים חכמים, ומצלמות אבטחה המחוברות בקלות של החלפת רכיב אחד. כך ניתן למנוע את הצורך ברכישת מערכת חדשה לחלוטין, היות והמכשירים החדשים פועלים על מעבדים מהירים יותר. המחשב כולל את כל אותם היבטים של מחשב בגודל סטנדרטי, כולל מעבד, זיכרון, אחסון וטכנולוגיה אלחוטית.

פאוור ריי: הכירו את גאדג'ט השנה

מזל"ט פאוור ריי החדש הוא החלום של כל דייג. זהו התקן עמיד למים המתאים כתוספת אופציונאלית לערכת דיג, המשתמשת במערכת משוכללת המאפשרת זיהוי דגים ושליחת תמונות למשתמש.

זהו אחד הגאדג'טים המגניבים של שנת 2018, המאפשר שימוש במים מתוקים ומלוחים, וכולל מצלמה שיכולה לצלם תמונות ברמה מתקדמת.