דק סינטטי – הדבר הנכון לבית

כשאנחנו מתכננים את העיצוב של הבית, בפרט כשיש לנו בית פרטי, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעצב הן את החלק הפנימי שלו והן את החלק החיצוני. על כן, אנחנו צריכים לחשוב איך לעצב כל חלק בנפרד ואיך לעצב כל חלק באופן כזה שיהיה ניתן לשלב ביניהם ביחד, לייצר מקשה אחת משולבת ביניהם.

אם אנחנו נתייחס אך ורק לחלק החיצוני, אז באופן טבעי אנחנו צריכים לחשוב איך אנחנו רוצים לא רק לעצב את המקום אלא גם כיצד אנחנו רוצים להשתמש בו. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות שימוש במאפיינים כמו דק סינטטי, דק זה יכול להיות מאפיין בולט בעיצוב של החלק החיצוני, מאחר ואנחנו יכולים להשתמש בו סביב אזור הישיבה, וסביב אזורים נוספים בשטח החיצוני, בין אם זה בשביל שמוביל אל החצר או הגינה, סביב אזור הבריכה במידה ויש כזו במקום ועוד. צריך לומר, הרבה פעמים נהוג לקנות גם דשא סינטטי במבצע אשר יהיה ניתן להשתמש בו ולשמור עליו בצורה פשוטה.

כיצד מעצבים את הגינה בצורה נכונה

בשביל שנוכל ליהנות מגינה אטרקטיבית וייחודית, אנחנו צריכים לדעת כיצד לעצב אותה בצורה יפה ומרשימה. כיצד עושים את זה? פשוט מחלקים את הגינה בצורה אפקטיבית על פי חלקים, באופן כזה אנחנו יכולים להתקין במקום מסוים דק סינטטי כמו שאנחנו רוצים, במקום אחר אנחנו יכולים להתקין אלמנטים אחרים שיכולים להפוך את הגינה שלנו למרשימה ויפה, דוגמא עציצים, פרחים וכדומה, מקום אחר יהיה מיועד למשחקים, מקום אחר לישיבה ועוד.

חשוב שאנחנו נדע לחלק את השטח בצורה אפקטיבית, על פי מה שנראה לנו נכון, בהתאם לגודל השטח שעומד לרשותנו.

אנחנו גם צריכים גם לדעת כיצד להשתמש בגינה בהתאם למאפיינים נוספים, למשל, תנאי מזג האוויר, תנאי השטח, ותנאים אחרים שיכולים להשפיע הן על העיצוב של הגינה והן על האופן בו אנחנו מתכוונים להשתמש בה. בצורה כזו אנחנו נוכל לייצר גינה הרבה יותר נוחה לתחזוקה, בוודאי גם הרבה יותר זולה מבחינת עלויות התקנה ושימוש.