בחירת חברה לסרטון תדמיתי

הפקת סרטי תדמית היא דרך יעילה ופופולרית היום להעביר לכל צופה את החזון של החברה. סרטון תדמיתי הוא מעין כרטיס ביקור חדשני. סרט מסוג זה נע בין 5 לעשרים דקות בערך, כשהוא מעביר מסרים, רעיונות ויותר תדמית שהיא חיובית לכל מי שצופה בו, כשהיעד הוא- הגדלת לקוחות פוטנציאלים.

הפקה של סרט תדמית נעשית באופן הכי מקצועי על ידי צוות הפקה מנוסה. בכל סרטון כרוך בחשיבה יצירתית ורלוונטית למוצר או לשירות, צריך להילקח בחשבון תקציב וזמן שנדרש עבור הפקת הסרטון, כל זה יאפשר סרטון מקצועי שיוכל לחשוף את הארגון בכנסים, לסייע בגיוס כספים והשקעות, בכוחו יהיה לקדם מכירות והכל בקנה מידה גדול ומשמעותי יותר, מה שלא מאפשרת מצגת לדוג'. בעבור כל זה נדרשת חברה מהימנה ומנוסה בתחום שיודעת איך לגשת לכל הפרויקט ולהפיק את הסרטון הטוב ביותר.

בחירת חברה

לבחור חברה שתבצע עבורכם את סרט התדמית באופן קפדני במיוחד, חייבת להיות חברה שהיא מנוסה וכבר ביצעה פרויקטים דומים לאלה בעברה, לזה ניתן להיווכח במבט בתיק עבודות שלה. בו תוכלו להתרשם משלל העבודות ולראות אם בכלל הסגנון שלה הוא מה שאתם מחפשים. חשוב שהחברה תעמוד במספר פרמטרים כגון:

  • תקציב- שהתקציב שהחברה מציעה לכם יהיה מתואם למה שחשבתם להוציא עבור הפקת סרט תדמית.
  • אפיון- חשוב שהחברה תבצע בעזרתם, לפני הכול, את האפיון של הסרטון, שהוא יכלול את המטרה המרכזית של הסרטון, סוג קהל היעד והמיקום שבו מצלמים את הסרטון ועוד.
  • עמידה בלו"ז- הפקת סרטי תדמית מחייבת עמידה קפדנית בלוח זמנים וכדאי למצוא חברה שיכולה להתחייב על כך.
  • תסריט, בימוי וצילום- חשוב לבדוק ולהבין מהחברה מהו יהיה אורכו של הסרט התדמיתי, מי האדם שהולך לכתוב אותו, והאם ישנה שקיפות מלאה עם הלקוח. האם החברה מחויבת במסגרת כל התקציב שנקבע מראש, לערוך את הסרטון, לדאוג לצילומים, לעיצובים הגרפיים ועוד.

נסכם שהפקת סרטי תדמית נעשית אך ורק על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, על מנת שאתם תוכלו למנף את המוצרים והשירותים שלכם הכי גבוה שאפשר.