אוזניות בלוטות

אחד ממוצרי הקידום הטובים והאפקטיביים ביותר הן אוזניות בלוטות. כמעט כל אחד מאתנו משתמש באוזניות באופן יום יומי, בין אם לצורך שיחות טלפון, שמיעה של מוזיקה במהלך היום ולעיתים אפילו למשחקי מחשב. אם אתם מחפשים אחר מוצר פרסומי שיהיה שימושי מצד אחד ואפקטיבי מן הצד השני, הרי שאוזניות בלוטות ממותגות עם שם בית העסק או החברה שלכן, הן אחת האופציות הטובות ביותר.

מתנה שימושית ואפקטיבית

כל בית עסק או חברה יודע שמוצרי קידום מכירות הן אמצעי חשוב ליצירת קשר ישיר עם הלקוחות הקיימים ולקוחות פוטנציאליים. אם אתם מחפשים אחר מתנה ממותגת לצורך אירוע קידום מכירות, כמו בתערוכה או כנסים, או לצורך מתן מתנות ללקוחות מיוחדים לאחר עסקה או כתשורה לחג, ואפילו לעובדים שלכם – הרי שאוזניות בלוטות הן אפשרות מאוד טובה עבורכם. את האוזניות תוכלו למתג באמצעות הלוגו של החברה ואף בתוספת של כתובת אתר האינטרנט או מספר הטלפון, באופן זה אתם תמיד תהיו בתודעה של הלקוחות שלכם. פרט חשוב נוסף, טמון בעובדה כי האוזניות הם אביזר שרואים, זו לא מתנה שמשאירים במשרד או בבית, אלא גם – ובעיקר – משתמשים בה בחוץ, ולכן, זהו עוד אמצעי לחשוף את הסביבה אל המותג שלכם, העסק או השירות שלכם.

סוגי אוזניות בלוטות

כאשר מדובר על בחירת אוזניות בלוטות כאמצעי קידום מכירות ומיתוג החברה, עומדות לרשותכם מגוון רחב של סוגים וסגנונות של אוזניות. מבין המגוון הרחב תוכלו למצוא אוזניות ספורט קטנות הנכנסות לתוך נרתיק, אוזניות קשת גדולות המשמשות בעיקר לשמיעת מוזיקה, אוזניות בשילוב מיקרופון מדונה לשימוש בזמן העבודה לצורך שיחות טלפון ארוכות, אוזניות כפתור, אוזניות המשלבות גם מעמד לטלפון הנייד ועוד. בחירת האוזניות צריכה להיעשות בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לטעם האישי שלכם, כמו גם לקהל היעד, שהוא הלקוחות שלכם – האם מדובר בלקוחות צעירים או מבוגרים. תוכלו לבחור באוזניות הממותגות בצבעים של בית העסק שלכם, אוזניות המשדרות יוקרה או אוזניות המשדרות קלילות וצבעוניות. את הלוגו ניתן להדפיס על גבי האוזניות עצמן או על גבי הנרתיק, בהתאם לגודל שלהן.