איך מפתחים אפליקציה

אפליקציות מציעות מגוון פתרונות למשתמשים במכשירי הסמארט פון ובמכשירים ניידים אחרים, תוך שאפליקציות כבשו את העולם והפכו אותו למהיר ויעיל יותר.

מאז אפליקציית WAZE  שכבשה בסערה את העולם, רבים היזמים והמתכנתים שמחפשים את הדרך לאפליקציה מושלמת שתהפוך לדבר הבא.

אז מהי אפליקציה וכיצד מפתחים אותה? הכל בהמשך.

מהי אפליקציה?

אפליקציה היא בעצם קוד בינארי אשר מכיל קבצים שבהם צלילים, אימוג'וש, ויברציות וכדומה. האפליקציות נועדו לסמארטפונים ולטלפונים חכמים, תוך שהן מספקות גישה לכל מה שאנשים זקוקים להם בחיי היום יום החל מניתוב הרכב ליעד הנכון, עד למציאת חניה, ואף בדיקת טריות האבטיח. כיום עולות יותר מ 1,000 אפליקציות לאוויר ביום, תוך שכל אחד שיוזם ובונה את האפליקציות מעוניין להפוך לדבר הבא.

כיצד בונים אפליקציות?

כל אפליקציה מתחילה בראשית מיוזמה או רעיון חדשני שטרם המציאו כאשר הרעיון לאפליקציה עונה על כל הנדרש למשתמשים כמו: מי המשתמש, מה הפתרונות שהאפליקציה מציעה למשתמש, כיצד היא מייעלת את איכות חיי המשתמש, וכיצד מתפעלים את האפליקציה.

פיתוח אפליקציות

זהו השלב הבא שיש לעבור איליו לאחר שווידאתם כי האפליקציה שלכם כדאית. בשלב של פיתוח אפליקציות עם igates מתבצעת סקיצה ראשונית של האפליקציה, הבנת הפונקציונאליות שלה, אפיון של מסכי האפליקציה תוך הבנת התהליכים והנגשתם למשתמשים.

חלק נוסף בפיתוח אפליקציות הוא עיצוב האפליקציה, קידוד, בדיקות איכות ותכנון טכני של האפליקציה – תוך בחינת הביצועים והקלות שהיא מספקת למשתמש. את האפליקציה מפתחים למגוון פלטפורמות על מנת שהן יתאימו לקהל היעד הפוטנציאלי.

פנייה לחברה לפיתוח אפליקציות

רבים היזמים שיש  להם רעיון נפלא לאפליקציה אך הם אינם יודעים לתכנת, לעצב וליישם את האפליקציה. לשם כך חשוב לפנות לחברות המתמחות בפיתוח אפליקציות, על מנת שאלה יעזרו להבין האם האפליקציה כדאית, תוך שאם כן, יסייעו אותן חברות לפתח את האפליקציה, לבנות אותה ואף לשווק אותה לקהל היעד.

אז אם יש לכם רעיון מעולה לאפליקציה, זה הזמן להתייעץ עם אנשי המקצוע ולהבין כיצד תוכלו לממש את הרעיון שלכם.